نتایج جستجو برای عبارت :

ارواح بی اهمیت

خش خش ، خش خش رفتگران شهر ارواح
می روبند کوچه ها را به جاروی نهان اسرار
خش خش ، خش خش
دم صبح است و به اندوهی خواب
همه ارواح درون یک خیال بی تاب
یک مسافر می رسد از راه ، ترسان ترسان
عرق می ریزد
آفتاب غربت شهر ، سایه اش را جان می بخشد
روح زنی بی رنگ و رو ، در اضطراب نرسیدن ، می آید به سمت او
کاسه ای آب به دستش می دهد 
لبخند مرده ای می زند  
در پی خواب خویش می رود
خش خش ، خش خش
کودکان روح بی کارند
نمی خوانند حتی یک کتاب
سر شب میخوابند
صبح ، از خستگی خواب
اینکه ارواح یا اجنه یا هر موجود ماوراطبیعه دیگری وجود دارد یا نه یک بحثی نیست که بتوان در یک مقاله چند سطری به ان پرداخت ..زیرا که از زمان اولین انسان ها تا به امروز بیشمار مکاتب فلسفی و یا غیر فلسفی ایجاد شده اند تا وجود ارواح یا موجودات ماوراطبیعه رو اثبات یا رد کنند !
ادامه مطلب
4 جوان روسیه ای بعد از شنیدن داستان ترسناک خانه ارواح از زبان دوستشان تصمیم میگیرند تا در ان خانه ای که مشهور بود صاحبانش بخاطر وجود ارواح انجارا ترک کرده اند دوربین هایی را بکار بگذارند تا بفهمند واقعا ان خانه توسط ارواح تسخیر شده است یا نه !!!!
ان خانه 20 سال بود که کسی از درش وارد نشده بود و ظاهرا با ورود پسر ها ارواح بسیار خشمگین و ناراضی شدند...
ویدیو هارا خودتان در زیر مشاهده کنید....

مشاهده شدن جن و روح توسط دوربین ها!!
انابل واقعی را بهتر
دریاچه ارواحدریاچه ممرز که به دریاچه ارواح هم آوازه داراست در ۵ کیلومتری شمال روستای چلندر از توابع نوشهر واقع است . دریاچه دربین بیشه انبوه پهن برگ در حیطه ملا کلا قرار گرفته است . ارتفاع دریاچه نزدیک به ۷۰۰ متر و پهنا آن ۳۰۰ متر است . در باطن دریاچه فضای سبز کم آب شده ای قرار دارا هستند که چشم انداز جالبی تولید کرده اند . این دریاچه در مکان دوچندان بکری واقع شده که در عبور از آن قابلیت و امکان مواجهه با اشکال حیوان‌ها وح

آیا مردگان همدیگر را میبینند؟

دیدار ارواح در عالم برزخ

واقعیت این است که آگاهی ما از عالم پس از مرگ و برزخ بسیار محدود و نا چیز است و این مقدار آکاهی از آن عالم نیز به برکت قرآن و اخبار معصومین برای ما حا صل شده است. درباره دیدار ارواح پس از مرگ روایات بسیاری آمده که در این بخش از بیتوته آورده‌ایم.
دنیای پس از مرگ
ادامه مطلب
هو
حروف اسماء ملائکه روحانیات اند در عالم ارواح ، و این حروف اجساد آن ملائکه[اند] که مدبرانند ، و عمل حروف به ارواح بود نه به صور محسوسه. و رتبت ملائکه روحانیان به ترتیب حروف بود و ترتیب حروف نزد ما به مناسبت مخارج است ، و اول مخارج ها است ، و [بعضی دیگر] گفته اند همزه ، و آخر واو به اتفاق ، و اعلی ملائکه اسم ها و ادنی [ملائکه] واو [است].
شاه نعمت الله ولی
رساله اسرار حروف
مجمع الرسائل شاه نعمت الله ولی جلد ۲ صفحه ۱۱۳۲

آیا دوست داری با روح عزیزان سفرکرده ات ارتباط برقرار کنی
با تعلیمات ما کافیست قلم و کاغذ به دست بگیری و با روح موردنظرت کتابت کنی
ما به تو می گوییم که چطور میشه قدرت مدیومی خودت رو بالا ببری.
«مثنوی ارواح» اولین کانال تخصصی ارتباط با ارواح
لینک کانال masnaviarvah@
رمان همخانه ارواح
نویسنده:فاطمه
ژانر ترسناک معمایی
خلاصه:ماجرا از اون جایی شروع میشه که دنیز به همراه ارغوان برای تحصیل، به خانه ی قدیمی پدربزرگ مادرش سفر می کنند، غافل از اینکه دست سرنوشت زندگی اون رو با دو دختری که در گذشته در این خونه زندگی می کردند گره زده

آموزش مدیتیشن فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 502حجم فایل: 8402قیمت: 20000 تومانبخشی از متن:
10000 تومن تخفیف خوردکتابی دارای 502 صفحه که هر چیزی راجع به مدیتیشن و هیپنوتیزم و ارواح و اجنه بخواید داره.خیلی کتاب عالی هستش حتما پیشنهاد میکنم دانلود کنید.قسمتی از فهرست کتاب:
آشنایی با مدیتیشن
آموزش هیپنوتیزم
آیا همه می توانند هیپنوتیزم کنند؟
ارواح را بشناسیم...
ارواح کجا هستند؟
با شماره 3 به خواب می روی
و خیلی مطلب دیگه حتما دانلود ک
کتاب
شناخت روح قبلا با اسم «روش تماس خانوادگی با ارواح» منتشر شده است. یکی
از بهترین  کتابهایی که در حوزه علوم روحی تاکنون نگاشته شده است، کتاب
«روش تماس خانوادگی با ارواح» است. این کتاب در دهه شصت توسط روح شناس
ایرانی استاد حسن رهبرزاده نگاشته شده است. دوستداران علوم روحی و کسانی که
طالب ارتباط با دنیای غیب و مردمان سعادتمند آن دیار هستند، کافی است که
فقط همین یک کتاب را مطالعه کنند تا از تمامی کتابهای مرتبط با این موضوع
بی نیاز شوند.
ا
حقیقت توسل
بخش دوم

فاعلیت طولی خداوند
<<توحید افعالی>> به این معناست که هیچ فعلی در جهان هستی بدون اراده و اذن خداوند محقق نمی‌شود بنابراین باید به تفاوت بین <فاعل مستقل >و< فاعل غیر مستقل >توجه دقیقی داشته باشیم .
مثال اول : خداوند در برخی آیات قرآن ضلالت و هدایت را به خودش نسبت می دهد و می فرماید:<< یضل را من یشا و یهدی من یشا >>[1]خدا هر کس را بخواهد و *شایسته بداند* گمراه می کند و هرکس را بخواهد و* لایق بداند* هدایت می کند اما د
شهر ارواح معمولا در فیلم‌ها و داستان‌ها به چشم می‌خورد و الهام بخش داستان‌های هیجان انگیز این گروه از سرگرمی‌های روزانه است. از جمله می‌توان به فیلم آسمان زرد (1948) با بازی گریگوری پک یا فیلم 28 روز بعد به کارگردانی دنی بویل اشاره کرد. شهرهای ارواح در قاره آمریکا، به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی بیشتر به چشم می‌خورند. مثلا نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد فقط در کانزاس حدود 6000 محل مسکونی متروکه وجود دارد. اما چرا این مناطق خالی از سکنه می‌شوند؟ خ
یک مطلبی داشتیم در خصوص "اشرف مخلوقات" بودن انسان و گفتیم :انسان اشرف مخلوقات نیستو مستند کردیم به آیات قرآن و اشاره ضمنی کردیم به خودبرتر بینی انسان که تصور میکند عالم و عالمیان برای او موجود شده است و این را مربوط به همان «روح الهی» میداند.داستان آفرینش انسان را هم بپذیریم متوجه میشویم این روحی که اهل دین و ایمان و عرفان از آن حرف دارند که در آدم دمیده شد «روح خدا» نبود چون خداوند روح ندارد.قبلا هم گفتیم خدا بسیط و ساده است و مرّکب بودن او یع
با اینکه چندین سال از اون اتفاق می گذره، اما هنوز هم مو به مو چیزهایی رو که اون شب دیدم و شنیدم به یاد دارم. ما خونه‌مون رو تازه عوض کرده بودیم و تو کوچه جدیدمون یه خونه قدیمی و متروکه بود که بچه‌های محل بهش می گفتن «خانه‌ی ارواح». من هیچ وقت حرفشون رو باور نمی کردم چون اصلا به روح اعتقاد نداشتم. اما بچه ها می گفتن یه سری شب های خاص پیر مردی لاغر با چشم‌های نافذ به اون خونه میره و احضار روح می کنه. حتا می‌گفتن ارواح یه خانواده اونجا زندگی می کن
«اعداد در اذکار»..اولیاءالله فرموده اند رعایت عدد در اذکار مانند رعایت حدود در نقشه ھای گنج است ؛ ھمانطور که اگر در حفاری گنج ، یک متر این طرف و آن طرف شدن باعث سرگردانی و نایافتی می گردد عدم رعایت اعداد اذکار ھم وصول به نتیجه را ناممکن یا دشوار می نماید.. ..باید بدانی که الاعداد ارواح و الحروف اشباح و العدد کاشنان المفتاح، اذا نقصت او زادت لا یفتح الباب و الزیاده علی العدد المطلوب اسراف و النقص منه اخلال"ترجمه:اعداد ارواح و حروف اشباح هستند ،
دانلود رایگان فیلم Deadtectives 2018 با کیفیت ۷۲۰p Web-dl
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۴۸۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : کمدی , ترسناک , مهیج

۶٫۶/۱۰ از ۲۱۱ رای
مدت زمان : ۹۲ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKVانکودر : F2Mحجم : ۸۰۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Martha Higareda, Chris Geere, Tina Ivlev, David Newmanکارگردان : Tony Westلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
این فیل
تو تاکسی نشسته بودم یهو یه دختره گفت چیمنم گفتم هیچی!
دختر: چیمن: به ارواح خاک آقام هیچی!
دختر: چیمن: به حضرت عباس هیچی
دختر: چیمن: آقای راننده جون مادرت بزن بغل این دختره ول کن ما نیس...
راننده: خفه شو بتمرگ سرجات خانوم داره عطسه میکنه
یکی از زیارات معتبر ک تأکید فراوان شده بر قرائتش، زیارت جامعه کبیره است.
جامعه، یعنی جمع کننده.
این زیارت، مرا با چه چیز یا چه کسانی جمع می کند؟چرا مقام جمع تا بدین حد مهم است؟
آیا جامعه کبیره، یوم الجمع، یوم الجُمُعة می توانند نسبتی داشته باشند؟
حتی نماز، جماعتش فضیلت دارد.
و حضرت صاحب الزمان روحی فداه، مظهر اسم « ألجامع » حق تعالی می باشند. 
مقام جمع انبیا.
مقام جمع اولیا و اوصیا.
مقام جمع تمامی انسانها.

عبارتی در زیارت جامعه ک
فیلم سرزمین ارواح Ghostland 2018
بازیرنویس فارسی
عنوان: سرزمین ارواح -Ghostland
ژانر : درام - ترسناک -معمایی
کیفیت:720p-480p
حجم:400MG-800MGکارگردان : Pascal Laugierنویسنده : Pascal Laugierزبان : انگلیسیمدت زمان : 91 دقیقهرتبه : 6.4/10 از 3991 نفر در IMDBمحصول : فرانسه
برای دانلود برید ادامه مطلب
ادامه مطلب
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
استودیوی Night School Studio را می توان یکی از خوش ساخت ترین و بازی را می توان زیباترین، خاص ترین و اعتیاداورترین ماجراجویی اندروید دانست . داستان بازی روایتگر چند دوست است که برای تفریح و خوش گذرانی به جزیره ای به نام Edwards Island می روند و در این جزیره توسط ارواح محاصره می شوند!
ادامه مطلب
آقا ما چن وقت پیش که تقریبا پنج شش سالی میشه جو گرفتتمون و اومدیم
که احضار ارواح کنیم
رفتیم اینترنت جستجو نمودیم و یادش گرفتیم..هرچند گفته بود بهتره دونفره باشه ولی برا من
یه نفره کار کرد..شاید  روحه حوصله اش سررفته بود گفت یه تفریحی بکنیم !!
حالا ..
اومدیم ورد و نمیدونم مواد لازم و کاغذ قلم و اینارو فراهم کردیم شرو کردیم
ادامه مطلب
خلاصه ای از داستان : استاد دانشگاه به همراه خانواده اش ناخواسته موجودی نحس با اهداف خبیثانه را آزاد می کنند و...
این فیلم با ژانر ترسناک و ماورایی بیشتر سعی دارد تا موضوع فیلم را نه از نگاه انجلیستی بلکه به دلیل بررسی علمی توسط یک روح شناس دانشگاه و با استفاده از دستگاههای دریافت امواج کمنر از هرتز طبیعی یک انسان یعنی همان دریافت صدای اجنه و یا ارواح سعی دارد تا با بیان نگاهی ماورایی و علمی حل مشکل را در برخوردی شعورانه به جای متوسل شدن به کلی
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بدون شک احضار روح و جن زدگی و ارواح سرگردان ،حقایقی هستند که معلومات کمی در موردشان داریم
و گاه تفاوت میان جن و روح سرگردان و روح خبیث را درک نمی‌کنیم گاه در جلسه احضار روح ، جن ظاهر میشود
و باعث جن زدگی اعضا بویژه خانم ها میشود
اکثر جن هایی که در جلسه حاضر میشوند،از ارادتمندان ابلیس هستند
که با اجازه ما و اختیاری که خداوند به انسان داده است وارد مجلس ما میشوند و از روی حسادت برتری ان
چشم نزنم دارم تراکتوری می خونم
هرچند از چند جهت پاره شدم ولی دارم درو می کنم درسا رو
پی نوشت 1:البته نه در اون حد هاااا که همه رو تمیز درو کنم
شلخته درو می کنم که چیزی هم گیر خوشه چین ها بیاد
همین سر و گردن و فیزیو و بیو و نورو رو تا یه حدی جمع کنم تو یه هفته هنر کردم

پی نوشت2:یه دختر پسره م میز کناریمن مثلا اومدن درس بخونن(ارواح عمه شون)
رو میزشون به اندازه یه رستوران یا کافه رفتن ما خوراکی هست :/
هی این به اون تعارف می کنه
هی اون به این تعارف می کنه
Vas - In The Garden Of Soulshttps://www.aparat.com/v/lTwWQ

در باغ ارواح
Vocal: Azam Ali
Percussion: Greg Ellis 
در جهانی که همه چیزش عاریتی‌ست
و زمان همچون خاکی گریزان به نظر می‌رسد 
که از میان انگشتانمان فرو می‌ریزد
تمام آنچه ما داریم همین لحظات ارزشمند است
در جایی که می‌توانیم خاک را 
در باغ  قلب خود بارور سازیم
باشد که آن عشق خانه‌اش را برپا دارد
و در اینجا بذر فانی به بار بنشیند
تنها عشق می‌تواند
ما را از زهدان زمان آزاد سازد
چرا که زندگی
همچون ابری شکوهناک و اسرارآمیز
شکل خو
بسمه تعالی
دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند.رهبر معظم انقلاب اسلامی
گروه هنری شمیم یاس این پرواز  آسمانی را به سردار دلها تبریک و به خانواده محترم و ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض می کند.

حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
مداوم قلیان میکشیدودودش رادراتاق خانه درحدی رسانده بود که همسرش سمت بیماریها
نام کتاب: #خانه_ارواح | نویسنده: #ایزابل_آلنده | مترجم: #حشمت_کامرانی | #نشر_قطره | ۶۵۶ صفحه.آلنده این کتاب رو واسه پدربزرگش که بیمار بود نوشته، یه نامه ی ۶۵۶ صفحه ای! اون یه کتاب هم واسه فرزندش که از دست داده نوشته. در کل کتاب هاش در سبک رئالیسم جادویی هستن..برشی از کتاب:دوست داشت لباس های مستعمل بپوشد، که از کهنه فروشی ها می خرید، و یا توی زباله ها پیدا می کرد. خودش را آرایش می کرد، و این کلاه گیس ها را سرش می گذاشت، ولی آزارش به مورچه ای هم نمی رسید.
بسم الله
اینروزا همه دارن دنبال کوله پشتی سبک و کوچیک میگردن برای پیاده روی اربعین و من باز تو فکر کوله سنگینی هستم که هی داره سنگین و سنگین تر میشه و زمان به وقت رفتن نزدیک تر ...
یه جور غریبی ترس و وحشت از این بار کج و سنگین و از بانگ الرحیل که تو عالم پیچیده داره وجودم رو میخوره .
موهای سفید سرم زیاد شده و چیزی به رد کردن یه سال دیگه از عمرم و وارد ایستگاه جدید شدن نمونده .ساعت شنی داره دونه های آخر شن امسال رو هم برام معکوس میشمره و ساعت شنی عمر
جابر جعفی گوید در برابر امام باقر ع بودم که دل گرفته شدم ب حصرت عرض کردم گاهی بدون اینکه مصیبتی بمن رسد یا ناراحتی بسرم ریزد اندوهگین میشوم تا آنجا که خانواده و دوستم  اثرش را در رخسارممشاهده کنند  فرمود اری جابر خدای عزوجل دل مونیتور از طینت بهشتی آفریده از نسیم روح خویش در انهاجاری ساخت از اینرو است که مومن برادر پدر و مادری مومن است زیرا طینت بمنزله پدر و نسیم  بجای مادر است پس  بی کی از ان ارواح در شهری اندوهی رسد آن روح دیگر اندوهگین شود
نشستیم و قسم خوردیم رو در رو به جان هم
اگر چه زهر می ریزیم توی استکان هم
همه با یک زبان مشترک از درد می نالیم
ولی فرسنگ ها دوریم از لحن و زبان هم
هوای شام آخر دارم و بدجور دلتنگم
که گرد درد می پاشند مردم روی نان هم
بلاتکلیف پای تخته فکر زنگ بی تفریح
فقط پاپوش میدوزیم بر پای زیان هم
قلم موهای خیس از خون به جای رنگ روغن را
چه آسان می کشیم این روز ها بر آسمان هم
چه قانون عجیبی دارد این جنگ اساطیری
که شاد از مرگ سهرابیم بین هفت خان هم
برادر خوانده ایم
مغازه ها بسته شده و شهر به یک اغمای تاریخی فرو رفته. سوپر مارکتای محل تا چند روز پیش میز گذاشته بودن جلو مغازه و در حال فروش بودن با این شرط که اسم محصول ر میگید و ما میذاریمش تو پلاستیک ببری. هایپر مارکتای بزرگ تخلیه شدن و میوه فروشی ها هم تک و توک بازن. تردد مردم تو مرکز شهر کمتر شده اما قطع نشده دیگه خودتون مردم و بازار شب عید رو میشناسید. این چند وقته روزی نیست که نشنویم یکی از اقوام و آشنایان مریض نشده. از مریضی ترسی ندارم چون هم رعایت میکنم
دانلود انیمیشن بن تن شهر ارواح با دوبله فارسی و کیفیت HD
توجه: در صورت درخواست صاحب اثر لینک دانلود حذف می شود.

نام اثر: بن تن سینمایی شهر ارواح
کیفیت: HD 720 –
مخاطب: کودک و نوجوان
محصول: کشور آمریکا
زبان: فارسی (دوبله)
سال تولید: 2010- 2008
مدت زمان: 150 دقیقه
خلاصه داستان: بن تن، گون و کوین پس از پشت سر گذاشتن ماجراهایی که در سری های قبل دیدید، حال می خواهند تصمیمات جدیدی بگیرند و وارد فصل تازه ای از زندگی خود بشوند. گون برای ادامه تحصیل در دانشگاه به شه
ماجرای ادیسون و ماشین ارتباط با ارواح

منبع: دیجیاتو

«از مدتی قبل مشغول ساخت دستگاهی هستم که برقراری ارتباط با ارواح و مردگان را آزمایش می کند.»
این جمله نه از زبان یک رمال یا مخترع دیوانه بلکه در مصاحبه «امریکن مگزین» با یکی از بزرگترین دانشمندان تاریخ معاصر یعنی «توماس ادیسون» ثبت شده است. تاریخ این مصاحبه به اکتبر ۱۹۲۰ برمی گردد و در زمان خودش سر و صدای بسیاری به پا کرده بود چرا که گوینده آن با هر متر و مقیاسی سوپر استار نمایش انقلاب ص
لَا تَسأَلَنَّ أَحَدَاً عَن ودِّهِ إِیَّاک، وَلَکِن انظُر مَا فِی نَفسِکَ لَه، فَإِنَّ فِی نَفسِهِ مِثلُ ذَلِک، «فإِنَّ الأَروَاحَ جُنُودٌ مُجَنَّدَة»*
از کسی مپرس که تو را دوست دارد[یا نه]، بلکه به حس خودت به او نگاه کن؛ که همانا در او هم همان حس به تو وجود دارد؛ چون جان‌ها همچون سربازان گردآمده و به‌هم‌پیوسته‌اند..
پ ن :
*قال رسول‌الله: الأَرْوَاحُ جُنُودٌ مُجَنَّدَةٌ فَمَا تَعَارَفَ مِنْهَا ائْتَلَفَ وَمَا تَنَاکَرَ مِنْهَا اخْتَل
دل تنگ پریشان را
گلستان ساز زندان را
بر این ارواح زندانی...
مولانا@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 1016×1280]
مشاهده مطلب در کانال

«از مدتی قبل مشغول ساخت دستگاهی هستم که برقراری ارتباط با ارواح و مردگان را آزمایش می کند.»
این جمله نه از زبان یک رمال یا مخترع دیوانه بلکه در مصاحبه «امریکن مگزین» با یکی از بزرگترین دانشمندان تاریخ معاصر یعنی «توماس ادیسون» ثبت شده است. تاریخ این مصاحبه به اکتبر ۱۹۲۰ برمی گردد و در زمان خودش سر و صدای بسیاری به پا کرده بود چرا که گوینده آن با هر متر و مقیاسی سوپر استار نمایش انقلاب صنعتی
تالاب ترانک در جزایر مایکرونیزیا
ارواح اسرار آمیز تالاب ترانک همیشه یکی از محبوترین جاذبه های گردشگری میان کاوشگران و غواصان بوده است. بخش زیادی از نیروهای نظامی ‌ارتش ژاپن اکنون در اعماق  آبهای این تالاب خوابیده اند. این هواپیما در سال 1944 سقوط کرد و به عمق آب فرو رفت. وقتی که در اعماق این آبها شنا می‌کنید به اشیاء، لاشه کشتی ها وا جساد به جا ماننده  برخورد می‌کنید. تقریبا به مدت 25 سال هیچکس بدلیل حدودا هزار بمب کشف نشده اجازه غواصی در این
شهدای مدافع حرمی که در روز تاسوعا به شهادت رسیدند: شهید عبدالله باقری شهید مصطفی صدرزاده شهید پویا ایزدی شهید امین کریمی شهید حجت اصغری شهید ابوذر امجدیان شهید سجاد طاهر نیا شهید روح الله طالبی اقدم شادی ارواح طیبه شهدا صلوات @modafeanharam77
دانلود فیلم Island of the Hungry Ghosts 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم جزیره ارواح گرسنه با زیرنویس فارسی (به زودی) از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم جزیره ارواح گرسنه / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : مستند
نمره منتقدین : ۷٫۳
کارگردان : Gabrielle Brady
ستارگان :  Arthur Floret , Poh Lin Lee
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : توبیخی‌های
مرکز ندامت‌گاهی واقع در جزیره‌ی کریسمس داستان‌های خود را به یک متخصص
روان‌پزش
آیا مردگان همدیگر را میبینند؟

دیدار ارواح در عالم برزخ

واقعیت
این است که آگاهی ما از عالم پس از مرگ و برزخ بسیار محدود و نا چیز است و
این مقدار آکاهی از آن عالم نیز به برکت قرآن و اخبار معصومین برای ما حا
صل شده است. درباره دیدار ارواح پس از مرگ روایات بسیاری آمده که در این
بخش از بیتوته آورده‌ایم.
دنیای پس از مرگ
طبق آنچه از قرآن و سنت استفاده می‌شود،
انسان در فاصله میان مرگ و رستاخیز عمومی یک زندگانی محدود و موقتی دارد که

این جمله نه از زبان یک رمال یا مخترع دیوانه بلکه در مصاحبه «امریکن مگزین» با یکی از بزرگترین دانشمندان تاریخ معاصر یعنی «توماس ادیسون» ثبت شده است. تاریخ این مصاحبه به اکتبر ۱۹۲۰ برمی گردد و در زمان خودش سر و صدای بسیاری به پا کرده بود چرا که گوینده آن با هر متر و مقیاسی سوپر استار نمایش انقلاب صنعتی
شخصی نقل می کرد : من با جماعتی همرا جنازه یکی از رجال دولت ناصر الدین شاه  بودیم . و به عتبات و عالیات می رفتیم . در یکی از منزل ها جنازه را نزدیک خود گذاشته و مشغول صحبت بودیم . ناگهان دیدیم تابوت به حرکت در آمد و سگی بد صورت از میان ان بیرون امد .چون ان کیفیت را مشاهده کردیم تعجب نموده کنار تابوت امدیم وچیزی جز کفن در تابوت نیافتیم .
ما هم با چوب شبیه جنازه ساختیم و بصورت میتی درون کفن پیچیدیم و اطراف ان را با پارچه و شمع بستیم و به عتبات و عالیات
 دانلود بازی Dark Fall Ghost Vigil برای PC

دانلود بازی Dark Fall Ghost Vigil برای کامپیوتر
| بازی اثبات وجود ارواح در تاریکی |
| نسخه HOODLUM |

Dark Fall Ghost Vigil بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ماجرایی می باشد که در سال 2020 توسط Darkling Room ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی کامپیوتری جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما علاقه‌مندان به سبک عناوین ماجرایی آماده کرده‌ایم، تجربه‌ای جذاب را در فضایی تاریک و خالی از سکنه به تصویر می‌کشد که در آن شما به عنوان
برزخ در مسیحیت
عالم برزخ فاصله ای است میان دنیا و آخرت...
با اینکه اطلاعات زیادی از عالم برزخ در دست نیست، اما وجود آن از منظر اسلام از مسلمات است.
وجود این عالم در عین اثبات خلود و جاودانگی نفس، پاداش و عقاب الهی پس از مرگ، موکول کردن قیامت و حساب و کتاب نهایی به آینده را دربردارد.
تنها آیه ای از قرآن که می تواند شاهدی بر وجود عالم برزخ باشد آیه شریفه
« و من ورائهم برزخ الی یوم یبعثون»
( مؤمنون، 100)
می باشد. که البته تفاسیر در مورد آن مختلف است.
اک
این فیلم مانند فیلم مخرب همانگ.نه که دارای ژانر ترسناک است اما به نوعی فیلم معنی گرا هم محسوب میشود علت بر.ز پدیده های ماورایی از روح خبیث تا اجنه در زندگی انسان هیچوقت بی دلیل نبوده و در این فیلم می بینیم زن و شوهری که هردو دارای دکترا و تخصص در روح شناسی و برقراری ارتباط با ماورالطبیعه را دارند سعی میکنند با کشف واقعیتها نسبت به رفع مشکل و دفع ارواح خبیث اقدام نمایند .
+ سلام :دی من بعد از هزار سال و 1 ماه، اومدم وسط فیلینگ که به ارواح اینجا بگم آموزش مجازی خر است. بد تر از اون کلاس 9 صبح بصورت مجازی ،خر است. چرا؟ چون من فردا ساعت 9 تا 11 صبح کلاس نگارش متوسطه با خوان جان دارم :| این درحالیه که سال 99 تا الان صبح نداشته. چون از ظهر شروع میشد همش :| والا قرنطینه ساعت خواب ِ کیو بهم نریخت که من دومیش باشم؟ :/

+ من نمیدونم چرا بند اول ِ پست ِ دو تا قبلیم، بهم ریخته :|

+ همین. متاسفانه چون الان عصره، من چیز زیادی برای نوشتن
به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله سیدمحمد سعیدی صبح جمعه در مقر امام معصومه سخنرانی کرد.s) وی با بیان اینکه شب قدر شب شبی برابر با هزار سال است ، افزود:پ) انجام شده.
وی با تأکید بر اینکه در شب قدر ، ذهن ما باید تا حد ممکن با اعمال صالح روشن شود ، افزود: در یک آیه از قرآن کریم ، او اصرار دارد که فرشتگان با ارواح چراغ می درخشند. روح. “
امام جمعه قم توضیح می دهد: خداوند متعال می گوید رحمت خدا را حس نکنید زیرا خداوند گناهان را می بخشد. ممکن است ببخش و…
«هزینه مراسم عید و برات را به سیل زدگان اختصاص دهید»با توجه به ارادت همشهریان محترم به اهلبیت و احترام به اموات، بویژه در نیمه شعبان، که مراسم عید و برات را برگزار می نمایید، پیشنهاد می شود در صورت صلاحدید، هزینه های برگزاری مراسم یاد شده را به هم میهنان آسیب دیده از سیل اختصاص دهید و ثواب این صدقه بزرگ را به ارواح در گذشتگان نثار و ایثار فرمایید که قطعا مورد تایید امام زمان"عج" و رضایت پروردگار خواهد بود.خدا رحمت کند همه در گذشتگان را و خداو
سردار عزیز هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف تو رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه همیشه خالی خواهد بود...
به رهبر عزیزم تسلیت میگم و به انقلابی که تنهاتر از همیشه شده...
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون مج

لینک کوتاه : parsine.com/000y4w
یک روحانی بنام ادیب العلما در تبریز بود که به بنده نیز مانوس بود و درعلوم غریبه نیز سر رشته داشت که اخیراً فوت نموده است. یک روز آمده بود به خانه مان و من نیز آن موقع در کبریت سازی مشغول بکار بودم عصر که به خانه برگشتم والده ام فرمودند که والد بزرگوارم (آیت الله سیدمحمدحسن الهی طباطبایی)حال خوشی ندارد خانه مان آن موقع در دانشسرا قرار داشت طبقه دوم پیش پدرم رفتم و جویای حالشان شدم فرمودند: چیزی نشده فقط حالم کمی منقلب
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ شما رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با شما جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدف شما رو محقق میکنیم ولی بدونید جای شما همیشه همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر د
برج لندن قلعه‌ای در کشور انگلیس می‌باشد که در مرکز لندن و قسمت شمالی رود تیمز قرار دارد. این برج یکی از شاهکارهای معماری تاریخی لندن محسوب می‌شود. برج لندن، تاریخ سیاه و خونینی دارد. پشت دیوارهایش آن‌قدری اعدام و شکنجه و قتل پنهان شده که هیبت برج، بسیاری را می‌ترساند.

ابتدا توسط ویلیام فاتح، بر روی ویرانه‌های دژی رومی ساخته شد و در دوران حکومت هنری سوم، ١٢٧٢-١٢١٦ میلادی، کامل‌اش کردند، قسمت‌های مهم این برج در زمان حکومت هنری سوم ساخت
بسم الله
حلوا شیرینی صاحبان عزاست به اهل قبور
این تنها شیرینی ضیافت مرگ عطر و طعمش دعاست .
این حرمتی هست که زنده ها به مرده هاشون میزارن و اجرش هم نزول صلوات و حمد و قل هو اللهِ...(دیالوگ ماندگار فیلم مادر علی حاتمی تو سکانس های پایانی)
هر وقت شروع میکنم به پخت یاد این دیالوگ میافتم و اینکه برا کیا دلم میخواد اینهفته شیرینی بفرستم .
اونموقع است که تسبیح و میگیرم دستم و شروع میکنم به هم زدن آرد و میخونم و میخونم و میخونم و ...
چقدر حس آرامش خوبی تو پ
سردار عزیزم هیچ انتقامی داغ نبودنِ تو رو برای دل ما سرد نخواهد کرد... 
تو باید می‌بودی تا آزادی خاورمیانه از تروریست و تکفیری و ظالم و مزدور رو با تو جشن می‌گرفتیم. ما حتماً روزی هدفت رو محقق میکنیم ولی بدون جای تو همیشه‌ی همیشه خالی خواهد بود...
+کاش میشد در تشییع پیکر مطهرت حضور داشته باشم. مطمئنم امام زمان_روحی له الفداء و ارواح مطهر در اون
نام کتاب: عالم عجیب ارواح
نویسنده: سید حسن ابطحی
نوبت و تاریخ چاپ: اول ، ۱۳۷۱
ناشر : نشر حاذق - قم 
تعداد صفحات: ۲۴۰ صفحه وزیری.
عکس : ندارد
شابک: ندارد
** تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: یکشنبه ۹۷/۱۰/۲۳ با تشکر از آقای صحرایی
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از یکشنبه ۹۷/۱۲/۱۲ (۲۱:۵۴) تا شنبه ۹۸/۰۲/۲۸ (۲۰:۱۱) 

* معرفی و بررسی:
بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
این کتاب در مورد روح و شناختن روح می‌باشد و نویسنده برای اینکار به مطالبی از کتاب‌های ر
فیلم یک فیلم معنی گرا می باشد که به زوایای روح و مطالعات پروفسور فیلیپ گودمن که زندگی خود را صرف افشای دلیل علمی برای حوادث ماورالطبیعه کرده است. به زودی اعتقاد او

به این مسائل مورد آزمایش قرار خواهد گرفت، چرا که او اخباری از سه پرونده ی غیر قابل توضیح می شنود
رمان پسران بد
نویسنده:sober   ژانر:ترسناک  تعداد صفحات:198
خلاصه:پسران بد  سه تا دوست که شدیدا دنبال احضار ارواح هستن اما اشتباها موجودات دیگه ای رو به سمت خودشون فرا می خونن.این وسط به دلایلی که توی داستان گفته میشه این موجودات فقط به داروین پیله می کنن،جوری که هر جا میره یه داستان واسش پیش میاد.بعد ِ یه مدت معلوم میشه یکی از همکلاسی های جدید این سه نفر با مشکلی که برای داروین پیش اومده ، در ارتباطه و…

ادامه مطلب
هرباریک تکه یخ را روی پیشانی اوبگذاریدتاتبش فروکش کند.حامد گفت خوب میشه؟خانم دکترنگاهی به بیمارانداخت و گفت اون رشته کوه ها که روی مانیتورمیبینی اگرتبدیل به یک خط صاف شدن میتونی اعضای بدنش رابفروشی و خرج خریدپوشک بچه خودبکنی.
حامدگفت یعنی امیدی نیست ازکمابیرون نمیاد.خانم دکتر گفت زیادقرص خواب خورده بعیدمیدانم ازکمابیرون بیادبایدکلی دعا پشت سرش باشه تاازدنیانره اگرنفرین پشت سرش باشه برنمیگرده.
حامدگفت کشتی منوچقدرمنوبازی میدی این حرف
برج لندن قلعه‌ای در کشور انگلیس می‌باشد که در مرکز لندن و قسمت شمالی رود تیمز قرار دارد. این برج یکی از شاهکارهای معماری تاریخی لندن محسوب می‌شود. برج لندن، تاریخ سیاه و خونینی دارد. پشت دیوارهایش آن‌قدری اعدام و شکنجه و قتل پنهان شده که هیبت برج، بسیاری را می‌ترساند.

ابتدا توسط ویلیام فاتح، بر روی ویرانه‌های دژی رومی ساخته شد و در دوران حکومت هنری سوم، ١٢٧٢-١٢١٦ میلادی، کامل‌اش کردند، قسمت‌های مهم این برج در زمان حکومت هنری سوم ساخت
هادس به اعتقاد یونگ خدای دنیای زیرین، مردگان و قلمرو ارواح است.
هر وقت افسرده هستید هادس شما را به دنیای خود می برد؛ در قدیم یاد و نامی از هادس نمی آوردند زیرا معتقد بودند بد شگون است و خدای دنیای مرگان اند.
ویژگی ها هادس:
*هادس انسان را از زندگی دور می کند*هادس غم درونی دارد.
*انسان را به بی مسئولیتی میکشاند.
*اگر خشم و ناراحتی را زیاد سرکوب کنیم در درون ما جمع میشود و شخصیت هادس بروز می کند و بیماری جسمی ایجاد میکند.
*مردان هادس انرژی منفی دارند.
بنده در این وبلاگ قصد دارم، مطالعات علمی و تحقیقاتی خود را نشر دهم؛ مطالعات بنده در حوزه های فقهی، حقوقی و تربیتی است. البته مطالب وبلاگ در این موارد ذکر شده، منحصر نخواهد بود و در فرصت های مناسب از مطالب مفید به دست آمده، پست هایی منتشر خواهد شد. 
در این مسیر از خداوند یاری میخواهم و ان شاء الله این سیاهی ها، مورد رضایت حضرت حجت ارواحنا و ارواح العالمین له الفداء قرار بگیرد. 
خنده دارترین مطالب طنز و با حال
مطالب طنز و خنده دار همیشه در بین سایر مطالب سرگرمی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل در این سری از مطالب طنز و خنده دار جدیدترین جوکهای باحال و طنز نوشته های خنده دار را برایتان گردآوری کرده ایم تا لحظات خوشی را کنار ما تجربه کنید.
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن:تو شریک نیستی!میگه:به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
زن و شوهر دعواشون میشه زن
میان جنگل‌های انبوه ملا کلا نوشهر، با این منظره‌ای روبه‌رو خواهید شد که خواب را از چشمتان خواهد ربود. بازتاب تصویر درختان مرده، بر دریاچه‌ای که توسط مه و سکوت در آغوش گرفته شده است. یکی از وهم‌انگیزترین تصاویری که در طبیعت خواهید دید. دریاچه ممرز نوشهر ، مشهور به دریاچه ارواح، جایی است که این صحنه حیرت‌انگیز طبیعی به آن تعلق دارد.
دریاچه ممرز نوشهر | معروف به دریاچه ارواح
نوشهر، شهری در  استان مازندران است. این شهر به دلیل نزدیکی به تهر
شخصی آشنا از معلمی پرسید :شما که قاضی بودید؛چرا قضاوت را رها کردید و معلم شدید... ؟!ایشون جواب دادند :چون وقتی به مراجعین و مجرمینی که پیش من می آمدند دقیق میشدم؛میدیدم اکثرأ کسانی هستند که یا آموزش ندیده اند و یا دیدگاه درستی ندارند,بخودم گفتم :بجایی پرداختن به شاخ و برگ...
 باید به اصلاح ریشه بپردازیم...و ما به معلم دانا؛ بیش از قاضی عادل نیازمندیم...

شادی ارواح مطهر شهدابویژه معلمان شهید  صلواتی هدیه کنید
دانلود کمیک Nightcrawler The Devil Insideبه زبان فارسی
پایان یافته

نام : Nightcrawler The Devil Indife
دسته بندی: کمیک
تعداد قسمت : 6 قسمت
کمپانی: مارول
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 2004
خلاصه : ین کمیک 6 قسمتی درباره ی یک میوتنتی است که میتواند به دو دنیا سفر کند. یک دنیایی که پر از خوبی و خوشی و بدی و هیولا ها و ابرقهرمان است و دنیایی که پر از شیاطین و فرشتگان و ارواح است.

ادامه مطلب
بسم الله
قطار عمر لحظه ای از حرکت باز نمی ایستد و تا آنسوی کلمات و معنایی پیش خواهد رفت . 
این ما مسافران سواره بر قطار هستیم که هر یک در ایستگاهی مرکب را به مقصد وصل ترک میکنیم . 
آنها که شوق وصال بی تابشان کرده سر مست از نزدیکی ایستگاه مقصد و آنها که دارایی خود را در مبدا جا گذاشته اند و با فراموشی و دست خالی راهی شدند در اضطراب و دلهره چه خواهد شد ترس را هجی میکنند . 
خوشا انانکه برای رسیدن به وصل و مقصد دلدار خویش پرواز را به حرکت با قطار ترجیح
در مبحث تناسخ موضوعی مطرح میشود بنام "حلول".
یعنی روح یک انسان در بدن جدید وارد شده و حیات نوینی را با این جسم جدید آغاز میکند.در نگاه افراطی تر به این قضیه بعضی معتقدند که این روح میتواند در حیوان یا گیاهان نیز وارد بشود(حلول کند).از این منظر این چرخه به منظور پاکسازی روح از آثار برخی اعمال و رفتار دوره قبلی زندگی خودش است.این چرخه را " کارما" مینامند.بطور مشخص این اعتقاد از آئین هندو وارد سایر مکاتب معنوی شده و بعنوان یک اصل با اندک اصلاحاتی مو
فرشته نگهبان

فرامرز ملاحسین طهرانی
فرشتگان نگهبان جزء دسته ای از ارواح هستند که به بخشی از تکامل روحی خود در رابطه با شناخت ذات احدیت و شناخت از تواناییها و مکارم روحی و ذاتی خویش نائل آمده اند.
درواقع فرشتگان نگهبان همان ارواح نگهبان هستند. زیرا آنها فرشته نیستند اما به تعبیر همگان به فرشته نگهبان معروف گشته اند. فرشتگان نگهبان بر وظایف تکوینی که برعهده اشان هست ماموریت دارند تا مجری نامه اعمال و همینطور نگهبان یکی از افرادی باشند که در
وقتی ویروس کرونا توی چین شیوع پیدا کرد و شهر هفت میلیونی ووهان رو قرنطینه کردن، همه چپیدن تو خونه هاشون و ووهان تبدیل به شهر ارواح شد...
اگر این اتفاق توی تهران بیوفته احتمالا تبدیل به شهر زامبی ها میشه، همه همدیگه رو میخورن!

پی نوشت:
۱- این قضیه کرونا و قم (حالا هرجای دیگه) جدیه، نباید باهاش شوخی کرد.
۲- فرصت خوبیه تا فیلم مرتبط ببینید، پیشنهاد من «قطاربوسان» هستش.
۳- هیچ فکر کردید اگر ویروس کرونا سوار مترو تهران بشه و به ایستگاه دروازه دولت ب
ژانر فیلم : ترسناک , رازآلود , هیجانی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Gary Dauberman
نویسنده : --
بازیگران : Mckenna Grace, Patrick Wilson, Vera Farmiga, Katie Sarife
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : آنابل ۳ ، فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی گری دابرمن ‎می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، محققان پدیده‌های فراطبیعی اد و لورن وارن عروسکی تسخیر شده را در یک اتاق مصنوعی قفل شده در خانه‌ی خود نگه می‌دارند. ا
کــــتـــــــــاب 
نـــکــــرونومـــــیـــکـون
لازم به ذکر است؛ بیشتر توضیحاتی که 
درباره این کتاب داده شده به دلیل 
 * ترجمه فارسی  *
احتمالا بیشتر ترجمه ها اشتباه باشد و ترجمه فارسی
نتواند** مفهوم **را به خوبی برساند
لذا خواهشمندیم اگر مشکلی در این پست و در کتاب وجود داشت
به بزرگی خودتان ببخشید(:
این کتاب برای کسانی که به احضار ارواح اعتقاد
دارن میتواند مورد توجه قرار گیرد. 

ادامه مطلب
دیروز بعد از اومدن اس ام اس از دانشگاه مبنی بر تعطیلی تا آخر هفته استوریش کردم و اون موجود شادو هم بالاش گذاشتم بعد یکی دو ساعت یادم اومد یکی از اساتید که اتفاقا پروازیم هست از تهران میاد منو فالو میکنه و الان اینو میبینه با خودش میگه عجب دانشجوی ارشد تنبلی
همونجا چک کردم دیدم بعله رویت نمودن! پاکش کردم به هر حال ولی خب دیگه کار از کار گذشت
دیگه استوری جک و پرت و پلا هم نمیشه بذارم
بعبارتی تا الان اگه پاهام دراز بود و لم داده بودم از حالا به بعد
مردابی در نزدیکی روستای طلاجو از توابع شهرستان چالوس در دل جنگل های انبوه مشعل وجود دارد که آن را مرداب هسل می نامند. برای بازدید از این مرداب زیبا هم میتوانید در تور یک روزه مرداب هسل شرکت کنید هم در تور نمک آبرود 2 روزه شرکت کنید و در یکی از گشت های آن از این منطقه زیبا دیدن نمایید.اما بهتر است قبل از سفر با این منطقه بیشتر آشنا شوید.
چرا مرداب هسل؟
وجه تسمیه ی انتخاب این نام اینست که در زبان مازنی در اصطلاح به آب راکد هسل میگفتند از این رو این
زندگی تنها دو بُعد دارد:
سیاست و دیانت.
و تو یا در این بُعد هستی و یا در آن بُعد.
اگر با دیانت نباشی، پس الزاماً سیاستگر خواهی بود. شاید رسماً در کار سیاست نباشی، ولی سیاستگر هستی. و سیاست خودش را به راه های گوناگون نشان می‌دهد. شاید تو با همسرت سیاستگر باشی: تو سلطه گر هستی و او سلطه پذیر. و شاید با فرزندانت سیاستگر باشی: تو مستبد هستی و آنان باید از تو پیروی کنند. و شاید در اداره سیاستگر باشی: تو رئیس هستی و سایرین بنده ی تو. و شاید در فکر انباشتن
آنچه از مجموع بیانات و روایتی که در این زمینه وجود دارد، بدست می آید، این است که این عمل واجب نیست. اما هنگام شنیدن نام مبارک آن حضرت شایسته است که بنوعی احترام نمود. در روایت معروف دعبل خزاعى شاعر اهل بیت (علیهم السلام) آمده است که وقتى قصیده مشهور «مدارس آیات» را خدمت امام على بن موسى الرضا (علیه السلام) مى خواند، هنگامى که به این بیت رسید: خروج امام لامحالة خارج *** یقوم على اسم الله والبرکات امام (علیه السلام) دست بر سر نهاد و به عنوان احترام
مسیح قرن ۲۱
کلیسای نوتردام پاریس . ساعت 21
یکی از مدیوم های کلیسا که قابلیت ارتباط با ارواح رو داره خبر ظهور ضد مسیح رو شنیده و اکنون توی جلسه فوری کلیسا این موضوع رو مطرح کرده همه ی کشیش ها با توجه به قتل های اخیر و مخصوصا قتل پاپ نگران هستند و هاج و واج بهم نگاه می کنند که دیوید (( کسی مدیومه و قابلیت ارتباط با ماورا رو داره )) سریع میگه این تمام ماجرا نیست!!! همه دور میز با تعجب به اون نگاه میکنن که سارا محقق ماورا طبیعه ی کلیسا میگه: اگه چیزی بهت ا
هوالعلیم

ارواح،جمع روح است و منظور از آن اجسام لطیفی است که از بخارهای اخلاط بوجود می آیند. به بیان دیگر پیدایش ارواح از بخش های لطیف بخار گونه اخلاط است ( در حالی که اعضا از بخش های فشرده یا متکاثف اخلاط بوجود می آیند). روح دارای لطافت، سیالیت و حرکت است.  در اینجا منظور از روح ، روح طبی می باشد که در حیطه جسم است و در علوم طبیعی مورد بحث قرار می گیرد و با روح غیر مادی متفاوت است. جسم لطیف جسمی است در غایت نازکی  که ممکن است با ابزار های حسی ما ق
منتشرکننده فایل : تاپ کره
ژانر: اکشن ، ترسناک ، درام ، رمانتیک ، فانتزی ، معمایی
زبان : کره ایزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلم
سال انتشار: 2019
رزولوشن تصویر: 360p
زمان: 60 دقیقه
فرمت: MP4
حجم: 150 مگابایت
محصول: کره جنوبی
کارگردان: Oh Choong Hwan
ستارگان: IU , Yeo Jin Goo , Jung Dong Hwan
هتل دل لونا یک هتل قدیمی و خاص هست که در شهر سئول واقع شده است. جانگ مان وول (آیو) هزار ساله که مدیر این هتل دل لونا بوده و به خاطر گناهی که انجام داده در این هتل محبوس شده
دیگرسو جایی‌ست که وقتی وارد رحم می‌شویم روح ما ازآن‌جا می‌آید و وقتی می‌میریم به آن‌جا می‌رویم. آن‌جا کاملاً واقعی‌ست و بسیار فراتر از حد تصور زمینی ما. روح ما آن‌جا را به یاد دارد و از زمانی که آن‌جا را ترک می‌کنیم تا لحظه‌ای که به آن‌جا برمی‌گردیم برای آن دلتنگ است.
دیگرسو جایی بسیار بسیار دور یا فراتر از ماه و ستارگان نیست. بعد دیگری‌ست که ماورای ابعاد وجودی ما و در واقع همین‌جاست، با این تفاوت که یک متر بالاتر از سطح زمین است. فر
سوار بر باد رفته ای آنقدر دور ک دیگر هیچ، نجوای آهسته و غمناکی شنیده نمی شود. انگار ک، به دنبالت چشم توی یک دنیای تماما تاریک بچرخانم. هیچ چیز نیست، و اثری. هیچ نیست و رد پای اندکی ک سابق پیدا کردنشان می شد اما حال؟ همه ی رو به اتمام رفتن هایی ک دم می زدیم تمامِ این سالها، تمامِ گریه کردن ها و فریاد هایی ک می زدیم توی این کلمات و می ترسیدیم، شاید و دقیقا از امروز. از امروزی ک به سرمان آمد و انگار، تمام "به پایان رسیدن" هایی ک حس می کردیم، واقعی شده
+ ممنون میشم یه خیری پیدا بشه معلم دینی ما رو متوجه این مسئله کنه که کسی که سر کلاسِ واقعیِ دینی با ری ری میز اول از ماجراهای پسر مش رجب با زنش شمسی خانوم حرف میزده قطعا علاقه ای به شنیدن ویس درسای دینی در فضای مجازی نداره :) نداااااااااااااااره :)))) وقتی نوتیف «گروه درس دینی» میاد میخوام گوشیمو خووووورد کنم :)))) 
+ ضمن اینکه دلم برا هودی بنفش مخملی ری ری، دست خط افتضاحش، لپای سرخ و سردش، ارتودنسیای آبیش و بغل سفتش که در کسری از ثانیه آدمو تبدیل ب
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هرکس ما اهلبیت رادوست داردبایدچون ماعمل کندوجامه پارسایی برتن کند.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):نخستین موجودی که خدای عزوجل بیافرید, ارواح مابودو آنگاه آنهارابه توحید وتمجیدخودگویا کردسپس فرشتگان راخلق فرمود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):شراب وایمان هرگز در درون یا دل کسی باهم جمع نمیشود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):شراب خوار به گوگرد می ماند.به او نزدیک نشویدکه شمارا بدبو میکند هم چنانکه گوگرد بدبو میکند.
ام
ارکان فلک را، اشباح ملک را، سکّان سمک را، چه پیر و چه برنا
مخلوق دو عالم، ارواح مکرّم، از دوده آدم، ذرّیه حوا

چون نیست مناصى، جویند خلاصى، از مؤمن و عاصى، از جاهل و دانا
خواهند شفاعت، آرند ضراعت، دارند اطاعت، در دنیى و عقبا

از زهره زهرا، صدّیقه کبرى، انسیه حورا، فرماندهِ آفاق
هم صادر اول، هم کامل و اکمل، تنزیل و منزّل، تأویل و مأوّل‏

در بحر بلا نوح، در جسم رسل روح، باب اللّه مفتوح، وحى اللّه مُنزَل
از دوره خاتم، در رتبه مقدم، از عیسى مر
ساعت دقیقا ۵:۰۹ صبح روز ۴ اردیبهشت
از یه خواب خیلی ترسناک پریدم و دیگه خوابم نمیبره،حالا نشستم تو تاریکی و‌ به ارواح خبیثه‌ای که تو خواب داشتم باهاشون مبارزه میکردم فکر میکنم.نمیدونم چرا خوابای من انقد درگیری داره.همش در حال نجات دادن یه نفرم :/ یکی باید بیاد منو نجات بده ازین شرایط!
خب نشستم رو مبل.حس میکنم اگه پاهامو بالا بگیرم و رو زمین نزارم هیولای «زیرین»نمیتونه پامو بگیره و بکشه زیر مبل.هیولای زیرین که میدونید چیه؟!نمیدونید؟!؟!پس چی م
بسم الله
به خانه رسیدم.پشت میز قدیمی ام.همان جایی که کل سال کنکورم را سپری کردم.در دفترچه های مختلفم آرزوهایم را مینوشتم و به آن ها فکر میکردم.همه ی آن ها را فراموش کرده ام.رفته اند.
رفته اند.خیلی ها رفته اند.روی میزم یک قاب قدیمیست از دختری که عروسکش را بغل کرده است.نقاشی نیست.نمیدانم اسمش چیست.زمانی که نوزاد بودم مادرم درستش کرده.یا شاید زمان مجردی اش.نمیدانم.ولی هر چه هست یادگار آن سال هاست.
یادگار آن سال هاست.مثل همین خط کش های فلزی و پلاستی
دانلود رایگان کتاب سحر الأحمر در زمینه دعا نویسی احضار جن و آموزش احضار
ارواح و موکل آموزش اصولی طلسمات قدرتمند و زمینه های خیر و شر دعای های
قدرتمند در زمینه محبت و عشق همچنین جلب حاجت این کتاب از جمله کتاب های
معروف و معتبر در زمینه علوم غریبه میباشد که توسط سید طوخی به زبان عربی
نگاشته شده و زبان آن بقدری فصیح و ساده است که با کوچک ترین اطلاع در
زمینه زبان عربی میتوانید از محتوای آن استفاده کنید کتاب هم دارای کیفیت
بسیار خوبی میباشد و ک
رهبر معظم انقلاب:
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض میکنم. او ن
ژانر: ترسناک ، معمایی      نویسنده رمان: fateme078     تعداد صفحات رمان: ۳۱۹
خلاصه:ماجرا از اونجایی شروع میشه که دنیز به همراه ارغوان برای تحصیل به خانه ی قدیمی پدربزرگ مادرش سفر می کنند.غافل از اینکه دست سرنوشت زندگی اون رو با دو دختری که در گذشته در این خونه زندگی می کردند گره زده.دو خواهر که سال های گذشته، زندگی مخفیانه ای توی این خونه داشتند و حالا دنبال آزادی از بند اون خونه اند.

آواز سال نو
اسکروچ مردی خسیس و بداخلاق که در آستانه کریسمس با تنگ نظری خود قلب منشی همیشه وفادارش را می شکند و در شب کریسمس طبق معمول تنهاست تا اینکه ارواح کریسمس به سراغ او می آیند و او را با خود در سفری طولانی همراه می کنند تا چشم او را به اعمال زشتش باز کنند.
این توصیفیه که در سایتی که فیلم رو ازش دیدم نوشته بود.
اولین چیزیکه منو جذب خودش کرد سال تولید فیلم و کیفیت ساخت اون بود. این انیمیشن خیلی به واقعیت نزدیک بود انگار ادم هاش واقعی بودن حال
شش زیر زمین (6 اشباح ) . داستان فیلم: چهار سال پس از شاهد وحشت رژیم
وحشیانه در خاورمیانه تورگستان، میلیاردر و نیکوکار آمریکایی بی نام که
ثروت خود را از اختراع آهن ریزه های نئودیمیم بدست آورده، خودش را مرده
نشان داده و یک تیم هوشیار ناشناس جمع آوری کرده تا علیه جنایتکارها و
تروریستها مبارزه کنند. او که اکنون به عنوان "یک" شناخته می شود ، پنج نفر
دیگر را استخدام می کند تا از گذشته های خود رها شوند و به عنوان "ارواح"
به او ملحق شوند؛ وبازهم هالیو
ایجاد انقلاب روحانیحجم: 5.86 مگابایت
... اگر روح کلام خدا را بشنود ، حتماً درونش انقلاب ایجاد میشود ...
... اینکه معمولاً کسانی که در کار تبلیغ دین هستند ، نمی توانند تحول روحانی ایجاد بکنند ، این سِرَّش همین هست که زبان روح بسته هست ، سخن باید با نور همراه باشد ، یعنی ...
... اگر میخواهند وَعظشان ، اگر میخواهند تبلیغشان در جامعه اثر داشته باشد ، باید نورانی بشوند ...
... نورانی شدن با خواندن نیست ، با نوشتن نیست ، با درس خواندن نیست ، با مدرسه و استاد دید
دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر :ترسناک | عاشقانه | معمایی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۴٫۳
کیفیت : ۷۲۰p DVDrip
کارگردان : Vikram Bhatt
ستارگان :  Karan Kundrra, Vikram Bhatt, Zareen Khan
خلاصه فیلم : سال ۱۹۲۰ در انگلستان، یک پیانیست با کمک یک نجواگر ارواح سعی در پاک کردن روح خود دارد و…

ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز! امیدوارم همه‌ی شما با سعادت، با سلامت جسمی، با دل شاد و با توفیقات روزافزون مادّی و معنوی ان‌شاءالله این سال جدید را بگذرانید. تبریک ویژه عرض میکنم به خانواده‌ی معظّم شهیدان و به جانبازان عزیز و خانواده‌های آنها، و درود فراوان میفرستم
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین
 1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش- دریافت کد

امام خامنه ای: خاطره‏ ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.
 7.69 مگابایت
دریافت فایل فلش  -دریافت کد فایل فلش جهت استفاده در وبلاگ یا سایت

شهید مدافع حرم شهید محمد اتابه
مجموعه بنرهای شهدای مدافع حرم
نماهنگ مدافع حرم
 Your browser does not support the video element.
دریاف
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید محمد رضا دهقان امیری
نماهنگ مدافع حرم
 Your browser does not support the video ele
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید عبدالمهدی کاظمی
جهت مشاهده متن کامل وصیت نامه بر روی تصویر زیر کلیک نمایید

نماهنگ مدافع
ارواح طیبه شهدا لاله های گلگون ایران اسلامی دیگربار روح سردار دلاوری را درآغوش گرفتند .
سردارسپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی چشم امید امت اسلام و خار چشم ظالمان جهان ،
سردار پرافتخار ایران زمین که بزرگی و عظمت اراده و ایمان او سایه امنیت و آرامش را به وسعت جهان اسلام گسترانید و نام و یاد ایشان و طنین گامهای مستحکم او آرام دل مظلومان و ستم دیده گان جهان شده بود.
خون پاک صدها هزار شهید ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان که در طول سالها مظلومانه در راه
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
بخشی از وصیتنامه شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
پشت سر ولا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
بخشی از وصیتنامه شهید مدافع حرم  شهید محمد هادی ذوالفقاری
پشت سر ولا
 1.76 مگابایت

7.69 مگابایت

شهید مدافع حرم شهید حاج حسین همدانی

نماهنگ مدافع حرم
  Your browser does not support the video
ژانر فیلم : ترسناک | جنایی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Andrew Jones
نویسنده : Andrew Jones
بازیگران : Andromeda Godfrey, Derek Nelson, Tiffany Ceri, William Meredith
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : 
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : در سال 1978 ، یک شهرک دور افتاده توسط معبد مردم ، یک فرقه بدنام به رهبری Reverend جیم جونز ، اشغال شد و به محل چندین قتل و یکی از بزرگترین خودکشی های گسترده در تاریخ تبدیل شد. قرار بود تمام اعضای فرقه آن روز بمیرند - اما یکی زنده ماند. ده سال بعد ،
دوستان، پیرهنِ مشکی با آستین‌های ساتن که طرح گل رز طلایی داره مناسبِ دانشگاه نیست. ستادِ امر به معروف و نهی از منکر. (واحد پردیس برادران)
انصافا با اون پیرهن چجوری می‌خوای معادله صفحه مماس بر رویه رو به دست بیاری؟ چجوری سیالات پاس می‌کنی با اون؟ چجوری وقتی روزی رو به یاد داری که چنین چیزی پوشیدی می‌تونی به ذهنت متبادر کنی که دینامیک ماشین پاس میشی؟ جواب بده برادر. چجوری با لباس شبِ دامادی اومدی دانشگاه و همزمان این انتظارات رو از خودت داری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها